b99008eca72a5e129cb8d117e575bb4e XLTemeljem Propozicija natjecanja 17. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja 10. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane 2.8. 2021. godine postignutim rezultatom.

10. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

MAJSTORICE MLADI

  1. STUBICA/Z/B - LJUBUŠKI 0:2 (0:1) Strijelci: (0:1, Grgo Milićević 1'), (0:2, Marin Zovak – autogol  28').
  2. HARDOMILJE/H. - RADIŠIĆI 1:4 (0:2) Strijelci: (0:1, Ante Markić 4'), (0:2, Vlado Bokšić 14'), (0:3, Pavle Šarac (6m) 20'), (0:4, Vlado Bokšić 25'), (1:4, Gabriel Cernei 29').

*Ekipe LJUBUŠKI i RADIŠIĆI plasirale su se u četvrtzavršnicu MNL MZ Grada Ljubuškog do 16 godina, a ekipe STUBICA/Z/B i HARDOMILJE/H. se opraštaju od daljnjeg natjecanja.

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Broj golova

Ukupno

1.

Ferdo Zovak

Ljubuški

2,

2

2.

Slavko Ilić

S/Z/B

1,

1

3.

Marin Zovak

S/Z/B

1,

1

4.

Milan Dedić

Humac (1)

2,3,

5

5.

Mate Radišić

Humac (1)

2,2,

4

6.

Jakov Šarac

Humac (1)

1,

1

7.

Gabriel Černei

Hard./Hraš.

2,

2

8.

Ante Selak

Hard./Hraš.

1,

1

9.

Tomislav Primorac

Predgrađe

1,2,

3

10.

Ivan Vasilj

Predgrađe

1,

1

11.

Mirko Pehar

Studenci

3,2,

5

12.

Ante Barišić

Studenci

2,3

5

13.

Ivan Luburić

Studenci

1,

1

14.

Antonio Vukšić

Šipovača

2,1,

3

15.

Andrija Bilić

Lisice/C.G.

1,3,

4

16.

Ivan Matijašević

Lisice/C.G.

1,

1

17.

Vlado Bokšić

Radišići

2,1,2,

5

18.

Ante Markić

Radišići

1,1,

2

19.

Josip Jelavić

Veljaci

1,

1

20.

Ante Jelavić

Veljaci

3,2,

5

21.

Josip Mišetić

Veljaci

2,

2

22.

Blaž Bebek

Veljaci

2,

2

23.

David Prusina

Veljaci

2,2,

4

24.

Zvonimir Vučić

CMC/MV

1,

1

25.

Marko Herceg

Lisice/C.G.

2,

2

26

Luka Matijašević

Lisice/C.G.

1,

1

27.

Matijas Bebek

Šipovača

1,

1

28.

Jure Bubalo

Hard./Graš.

1,

1

29.

Marin Luburić

Studenci

1,

1

30.

Leon Zeljković

Studenci

1,

1

31.

Grgo Milićević

Ljubuški

1,1,

2

32.

Zvonimir Jelčić

Stubica/Z/B

1,

1

33.

Pavle Šarac

Radišići

1,

1

34.

Gabriel Černei

Hardomilje/H.

1,

1

Žuti kartoni (mladi)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Žuti kartoni

Ukupno

1.

Tomislav Primorac

Predgrađe

1,

1

2.

Slavko Ilić

S/Z/B

1,

1

3.

Vlado Bokšić

Radišići

1,

1

4.

Mihael Milićević

Otok

1,

1

5.

Luka Majić

Vašarovići

1,

1

6.

Jure Bubalo

Hard./Hraš.

1,

1

7.

Josip Jelavić

Veljaci

1,

1

8.

Noa Kardum

Otok

1,

1

9.

Zvonimir Jelčić

S/Z/B

1,

1

10.

Marko Jelčić – tr.

S/Z/B

1,

1

11.

Luka Brkić

Ljubuški

1,

1

12.

Ivan Kraljević

Ljubuški

1,

1

Crveni kartoni (mladi)

*Zbog dobivenog isključenja (crveni karton) na utakmici STUBICA/Z./B - LJUBUŠKI, igrač SLAVKO ILIĆ (Stubica/Z/B) po članku 12, stavak prvi Stegovnog pravilnika kažnjava se jednom (prvom narednom) utakmicom neigranja.

*Zbog dobivenog isključenja (crveni karton) na utakmici HARDOMILJE/H. . RADIŠIĆI, igrač JURE BUBALO (Hardomilje/H.) po članku 12, stavak prvi Stegovnog pravilnika kažnjava se jednom (prvom narednom) utakmicom neigranja.

17 . MN LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG

SKUPINA (A) – TREĆE KOLO

  1. CERNO/M/C – TESKERA 3:1 (2:1), Strijelci: (0:1, Nikola Granić 9'), (1:1, Josip Dugandžić 16'), (2:1, Milan Vučić 20'), (3:1, Viktor Vučić 22').
  2. LISICE – VAŠAROVIĆI (2)  4:7 (1:3), Strijelci: (0:1, Pero Puljić 2'), (1:1, Dominik Šiljeg 9'), (1:2, Ivan Puljić 20'), (1:3, Pero Puljić 15'), (1:4, Josip Šošić 29'), (2:4, Dominik Šiljeg 30'), (2:5, Josip Šošić 31'), (3:5, Andrija Bilić 33'), (4:5, Marin Marinović 35'), (4:6, Mario Puljić 36'), (4:7, Mateo Vegar 40').

LJESTVICA SKUPINE (A)

R.B.

EKIPA

UT

SKOR (P/N/P)

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

STUDENCI

3

3:0:0

13:4

9

2.

CERNO/M/C

4

3:0:1

15:7

9

3.

TESKERA

3

1:0:2

8:9

3

4.

VAŠAROVIĆI (2)

3

1:0:2

9:14

3

5.

LISICE

3

0:0:3

6:17

0

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Broj golova

Ukupno

1.

Nikola Jurković

Studenci

1,2,

3

2.

Ante Barišić

Studenci

2,

2

3.

Hrvoje Brkić

Studenci

1,1,1,

3

4.

Josip Šošić

Vašarovići (2)

1,2,

3

5.

Antonio Vučić

C/M/C

1,1,

2

6.

Viktor Vučić

C/M/C

1,1,1,

3

7.

Marko Vučić

C/M/C

1,

1

8.

Karlo Dragičević

C/M/C

1,

1

9.

Leo Granić

Vašarovići (1)

1,1,

2

10.

Mile Vukojević

Vašarovići (1)

1,

1

11.

Ante Granić

Vašarovići (1)

1,3,

4

12.

Mate Herceg

Prolog

2,1,2,

5

13.

Josip Hercg

Radišići

1,1,

2

14.

Ivan Šarac

Radišići

1,

1

15.

Ivan Grbavac

Radišići

1,1,

2

16.

Josip Čolak

Grljevići

1,

1

17.

Luka Herceg

Crveni Grm

1,4,

5

18.

Ivan Matić

Crveni Grm

1,

1

19.

Veselko Vištica

Ljubuški

1,

1

20.

Ilija Mišetić

Veljaci

3,

3

21.

Tomislav Bošnjak

Predgrađe

1,1

2

22.

Luka Bebek

Predgrađe

1,2,

3

23.

Drago Milićević

Stubica/Z/B

1,

1

24.

Ante Pavlak

Vitina

2,

2

25.

Marin Majić

Vitina

4,

4

26.

Ante Miličević

Otok

1,

1

27

Milan Vučić

C/M/C

3,1,1,

5

28.

Tomislav Vučić

C/M/C

2,

2

29.

Ivan Lauc

Vašarovići (2)

1,

1

30.

Marin Brkić

Studenci

3,

3

31.

Ivan Zelić

Teskera

1,

1

32.

Josip Govorko

Prolog

3,

3

33.

Stjepan Herceg

Prolog

1,

1

34.

Martin Šuta

Radišići

1,

1

35.

Vinko Lauc

Vašarovići

1,1,

2

36.

Fabijan Kraljević

Vašarovići

1,1,

2

37.

Mladen Mlinarević

Humac (1)

1,

1

38

Marko Vujević

Humac (1)

1,

1

39.

Marko Bošnjak

Humac (1)

1,

1

40.

Dragan Jelavić

Veljaci/Orah.

1,

1

41.

Renato Perić

Ljubuški

2,

2

42.

Ivan Bubalo

Stubica/Z/B

1,

1

43.

Ante Ilić

Stubica/Z/B

1,

1

44.

Josip Jukić

Stubica/Z/B

2,

2

45.

Tomislav Kardum

Otok

1,

1

46.

Jakov Bebek

Predgrađe

1,

1

47.

Marin Vidović

Predgrađe

1,

1

48.

Nikola Granić

Teskera

3,1,

4

49.

Alen Grbavac

Teskera

2,

2

50.

Luka Zelić

Teskera

1,

1

51.

Dominik Šiljeg

Lisice

1,2,

3

52.

Jozo Bilić

Lisice

1,

1

53.

Rade Petković

Studenci

1,

1

54.

Ante Mihaljević

Studenci

1,

1

55.

Stipe Zadro

Grljevići

1,

1

56.

Ivan Herceg

Prolog

1,

1

57.

Mateo Herceg

Prolog

1,

1

58.

Florijan Kraljević

Vašarovići (1)

1,

1

59.

Vlado Ereš

Radišići

2,

2

60.

Marko Šunjić

Radišići

2,

2

61.

Josip Dugandžić

C/M/C

1,

1

62.

Pero Puljić

Vašarovići (2)

2,

2

63.

Ivan Puljić

Vašarovići (2)

1,

1

64.

Mario Puljić

Vašarovići (2)

1,

1

65.

Mateo Vegar

Vašarovići (2)

1,

1

66.

Andrija Bilić

Lisice

1,

1

67.

Marin Marinović

Lisice

1,

1

Žuti kartoni (seniori)

Redni broj

Ime i Prezime

Momčad

Žuti kartoni

Ukupno

1.

Josip Šošić

Vašarovići (2)

1,

1

2.

Jozo Bilić

Lisice

1,1,

2

3.

Leo Granić

Vašarovići (1)

1,

1

4.

Stipe Zadro

Grljevići

1,

1

5.

Josip Čolak

Grljevići

1,

1

6.

Matej Čolak

Grljevići

1,1,

2

7.

Ferdo Vukojević

Veljaci/Orah.

1,

1

8.

Ilija Mišetić

Veljaci/Orah.

1,

1

9.

Davor Bebek

Veljaci/Orah.

1,

1

10.

MladenMlinarević

Humac (1)

1,

1

11.

Luka Bebek

Predgrađe

1,2

3

12.

Mate Pehar

Stubica/Z/B

1,

1

13.

Ivan Bubalo

Stubica/Z/B

1,

1

14.

Ante Miličević

Otok

1,

1

15.

Ivan Lauc

Vašarovići

1,

1

16.

Luka Zelić

Teskera

1,

1

17.

Nikola Zelić

Teskera

1,

1

18.

Blaž Lauc

Studenci

1,

1

19.

Vinko Ševo

Grljevići

1,

1

20.

Matej Nžić

Crveni Grm

1,

1

21.

Ivan Raguž

Ljubuški

1,

1

22.

Ivica Živkušić

Veljaco/Orah.

1,

1

23.

Alen Grbavac

Teskera

1,

1

24.

Josip Dugandžić

Cerno/M/C

1,

1

25.

Stjepan Herceg

Prolog

1,

1

26.

Ivan Bilić

Lisice

1,

1

27.

Marin Marinović

Lisice

1,

1

28.

Dominik Šiljeg

Lisice

1,

1

RASPORED – UTORAK, 2. KOLOVOZA 2021.

R.B.

KOLO

SKUPINA

PAR

EKIPE

DATUM/SAT

40.

1/4

MLADI

C1

B2

HUMAC (1)

PREDGRAĐE

03.8.

20:15

41.

3

C(S)

C3

C1

HUMAC (1)

LJUBUŠKI

03.8.

21:00

42.

3

C(S)

C2

C4

VELJACI/O.

CRVENI G.

03.8.

22:00