Warning: plgContentMavikThumbnails::linkReplacer(): Argument #1 ($mathces) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 358

Warning: plgContentMavikThumbnails::linkImageReplacer(): Argument #1 ($matches) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 363

Warning: plgContentMavikThumbnails::linkReplacer(): Argument #1 ($mathces) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 358

Warning: plgContentMavikThumbnails::linkImageReplacer(): Argument #1 ($matches) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 363

Warning: plgContentMavikThumbnails::imageReplacer(): Argument #1 ($matches) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 160

Warning: plgContentMavikThumbnails::imageReplacer(): Argument #1 ($matches) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 160

Warning: plgContentMavikThumbnails::imageReplacer(): Argument #1 ($matches) must be passed by reference, value given in /home/radisici/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 160
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 
autoU sklopu projekta „Radost u bolničkom okruženju“, predstavnicima Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru uručen je dječji električni autić kako bi najmlađi pacijenti na preglede i terapije odlazili s osmijehom na licu.
Donaciju je uručila tajnica humanitarne udruge „fra Mladen Hrkać“ Matea Pandurić zajedno s predsjednikom Hrvatskog kulturnog društva „Mala Kapela“ Radišićaninom Marijom Primorcem.
Zahvaljujući financijskoj podršci HKD „Mala Kapela“ iz Essena (Njemačka) nabavljen je ovaj električni autić koji će najmlađima zasigurno pomoći da pobjede strah tijekom boravka u bolnici.
Posebnost ovog događaja stoji u tome što je ovo prva donacija u Bosni I Hercegovini te što su samom uručenju nazočili i volonteri naše udruge iz Njemačke i Hrvatske koji borave u Hercegovini u sklopu projekta „Most solidarnosti“ u sklopu programa Europskih snaga solidarnosti.
Projekt „Radost u bolničkom okruženju“ Udruga provodi od prosinca 2020. godine s ciljem podizanja kvalitete života djece u bolničkom okruženju te humanizacije bolničkih odjela na kojima borave najranjiviji članovi našeg društva.

1

2